  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1.2-17-19.4x1
  • Zoro # G814252807
/ea
Nominal Inside Dia.
17 mm
Nominal Outside Dia.
19.4 mm
Nominal Width
1.2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1.2-17-19.4x1
Nominal Inside Dia.
17 mm
Nominal Outside Dia.
19.4 mm
Nominal Width
1.2 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 17mm., Width Diameter: 1.2mm., Outside Diameter: 19.4mm.