  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5-18-28x2
  • Zoro # G614293017
Nominal Inside Dia.
18 mm
Nominal Outside Dia.
28 mm
Nominal Width
5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5-18-28x2
Nominal Inside Dia.
18 mm
Nominal Outside Dia.
28 mm
Nominal Width
5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 18mm., Width Diameter: 5mm., Outside Diameter: 28mm.