  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-200-207x1
  • Zoro # G114245851
/ea
Nominal Inside Dia.
200 mm
Nominal Outside Dia.
207 mm
Nominal Width
3.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-200-207x1
Nominal Inside Dia.
200 mm
Nominal Outside Dia.
207 mm
Nominal Width
3.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 200mm., Width Diameter: 3.5mm., Outside Diameter: 207mm.