  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2.5-20-25x1
  • Zoro # G014291422
/ea
Nominal Inside Dia.
20 mm
Nominal Outside Dia.
25 mm
Nominal Width
2.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2.5-20-25x1
Nominal Inside Dia.
20 mm
Nominal Outside Dia.
25 mm
Nominal Width
2.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 20mm., Width Diameter: 2.5mm., Outside Diameter: 25mm.