  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4.5-20-29x2
  • Zoro # G114258677
Nominal Inside Dia.
20 mm
Nominal Outside Dia.
29 mm
Nominal Width
4.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4.5-20-29x2
Nominal Inside Dia.
20 mm
Nominal Outside Dia.
29 mm
Nominal Width
4.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 20mm., Width Diameter: 4.5mm., Outside Diameter: 29mm.