  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-6-20-32x1
  • Zoro # G414276593
/ea
Nominal Inside Dia.
20 mm
Nominal Outside Dia.
32 mm
Nominal Width
6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-6-20-32x1
Nominal Inside Dia.
20 mm
Nominal Outside Dia.
32 mm
Nominal Width
6 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 20mm., Width Diameter: 6mm., Outside Diameter: 32mm.