  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2.4-21.3-26.1x1
  • Zoro # G314291504
/ea
Nominal Inside Dia.
21.3 mm
Nominal Outside Dia.
26.1 mm
Nominal Width
2.4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2.4-21.3-26.1x1
Nominal Inside Dia.
21.3 mm
Nominal Outside Dia.
26.1 mm
Nominal Width
2.4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 21.3mm., Width Diameter: 2.4mm., Outside Diameter: 26.1mm.