  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3-21.5-27.5x1
  • Zoro # G914318632
/ea
Nominal Inside Dia.
21.5 mm
Nominal Outside Dia.
27.5 mm
Nominal Width
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3-21.5-27.5x1
Nominal Inside Dia.
21.5 mm
Nominal Outside Dia.
27.5 mm
Nominal Width
3 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 21.5mm., Width Diameter: 3mm., Outside Diameter: 27.5mm.