  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4-21-29x4
  • Zoro # G514260331
Nominal Inside Dia.
21 mm
Nominal Outside Dia.
29 mm
Nominal Width
4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4-21-29x4
Nominal Inside Dia.
21 mm
Nominal Outside Dia.
29 mm
Nominal Width
4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 21mm., Width Diameter: 4mm., Outside Diameter: 29mm.