  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4-220-228x2
  • Zoro # G014276337
Nominal Inside Dia.
220 mm
Nominal Outside Dia.
228 mm
Nominal Width
4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4-220-228x2
Nominal Inside Dia.
220 mm
Nominal Outside Dia.
228 mm
Nominal Width
4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 220mm., Width Diameter: 4mm., Outside Diameter: 228mm.