  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-7-224-238x1
  • Zoro # G514289530
/ea
Nominal Inside Dia.
224 mm
Nominal Outside Dia.
238 mm
Nominal Width
7 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-7-224-238x1
Nominal Inside Dia.
224 mm
Nominal Outside Dia.
238 mm
Nominal Width
7 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 224mm., Width Diameter: 7mm., Outside Diameter: 238mm.