  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3-230-236x2
  • Zoro # G214251981
Nominal Inside Dia.
230 mm
Nominal Outside Dia.
236 mm
Nominal Width
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3-230-236x2
Nominal Inside Dia.
230 mm
Nominal Outside Dia.
236 mm
Nominal Width
3 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 230mm., Width Diameter: 3mm., Outside Diameter: 236mm.