  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5-245-255x1
  • Zoro # G414271239
/ea
Nominal Inside Dia.
245 mm
Nominal Outside Dia.
255 mm
Nominal Width
5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5-245-255x1
Nominal Inside Dia.
245 mm
Nominal Outside Dia.
255 mm
Nominal Width
5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 245mm., Width Diameter: 5mm., Outside Diameter: 255mm.