  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-24.7-31.7x18
  • Zoro # G314250952
Nominal Inside Dia.
24.7 mm
Nominal Outside Dia.
31.7 mm
Nominal Width
3.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-24.7-31.7x18
Nominal Inside Dia.
24.7 mm
Nominal Outside Dia.
31.7 mm
Nominal Width
3.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 24.7mm., Width Diameter: 3.5mm., Outside Diameter: 31.7mm.