  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2-24-28x1
  • Zoro # G914238541
/ea
Nominal Inside Dia.
24 mm
Nominal Outside Dia.
28 mm
Nominal Width
2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2-24-28x1
Nominal Inside Dia.
24 mm
Nominal Outside Dia.
28 mm
Nominal Width
2 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 24mm., Width Diameter: 2mm., Outside Diameter: 28mm.