  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-24-31x2
  • Zoro # G314267721
Nominal Inside Dia.
24 mm
Nominal Outside Dia.
31 mm
Nominal Width
3.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-24-31x2
Nominal Inside Dia.
24 mm
Nominal Outside Dia.
31 mm
Nominal Width
3.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 24mm., Width Diameter: 3.5mm., Outside Diameter: 31mm.