  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1-2.5-4.5x1
  • Zoro # G214237114
/ea
Nominal Inside Dia.
2.5 mm
Nominal Outside Dia.
4.5 mm
Nominal Width
1 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1-2.5-4.5x1
Nominal Inside Dia.
2.5 mm
Nominal Outside Dia.
4.5 mm
Nominal Width
1 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 2.5mm., Width Diameter: 1mm., Outside Diameter: 4.5mm.