  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5-25-35x8
  • Zoro # G614281113
Nominal Inside Dia.
25 mm
Nominal Outside Dia.
35 mm
Nominal Width
5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5-25-35x8
Nominal Inside Dia.
25 mm
Nominal Outside Dia.
35 mm
Nominal Width
5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 25mm., Width Diameter: 5mm., Outside Diameter: 35mm.