  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-26-29x1
  • Zoro # G214272511
/ea
Nominal Inside Dia.
26 mm
Nominal Outside Dia.
29 mm
Nominal Width
1.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-26-29x1
Nominal Inside Dia.
26 mm
Nominal Outside Dia.
29 mm
Nominal Width
1.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 26mm., Width Diameter: 1.5mm., Outside Diameter: 29mm.