  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-6-30-42x2
  • Zoro # G214293080
Nominal Inside Dia.
30 mm
Nominal Outside Dia.
42 mm
Nominal Width
6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-6-30-42x2
Nominal Inside Dia.
30 mm
Nominal Outside Dia.
42 mm
Nominal Width
6 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 30mm., Width Diameter: 6mm., Outside Diameter: 42mm.