  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5-315-325x1
  • Zoro # G414293576
/ea
Nominal Inside Dia.
315 mm
Nominal Outside Dia.
325 mm
Nominal Width
5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5-315-325x1
Nominal Inside Dia.
315 mm
Nominal Outside Dia.
325 mm
Nominal Width
5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 315mm., Width Diameter: 5mm., Outside Diameter: 325mm.