  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3.55-32.5-39.6x1
  • Zoro # G314244302
/ea
Nominal Inside Dia.
32.5 mm
Nominal Outside Dia.
39.6 mm
Nominal Width
3.55 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3.55-32.5-39.6x1
Nominal Inside Dia.
32.5 mm
Nominal Outside Dia.
39.6 mm
Nominal Width
3.55 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 32.5mm., Width Diameter: 3.55mm., Outside Diameter: 39.6mm.