  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3.6-34.1-41.3x2
  • Zoro # G514245680
Nominal Inside Dia.
34.1 mm
Nominal Outside Dia.
41.3 mm
Nominal Width
3.6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3.6-34.1-41.3x2
Nominal Inside Dia.
34.1 mm
Nominal Outside Dia.
41.3 mm
Nominal Width
3.6 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 34.1mm., Width Diameter: 3.6mm., Outside Diameter: 41.3mm.