  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1.9-3.4-7.2x1
  • Zoro # G514248926
/ea
Nominal Inside Dia.
3.4 mm
Nominal Outside Dia.
7.2 mm
Nominal Width
1.9 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1.9-3.4-7.2x1
Nominal Inside Dia.
3.4 mm
Nominal Outside Dia.
7.2 mm
Nominal Width
1.9 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 3.4mm., Width Diameter: 1.9mm., Outside Diameter: 7.2mm.