  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2-35.5-39.5x1
  • Zoro # G814236708
/ea
Nominal Inside Dia.
35.5 mm
Nominal Outside Dia.
39.5 mm
Nominal Width
2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2-35.5-39.5x1
Nominal Inside Dia.
35.5 mm
Nominal Outside Dia.
39.5 mm
Nominal Width
2 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 35.5mm., Width Diameter: 2mm., Outside Diameter: 39.5mm.