  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1-3.5-5.5x2
  • Zoro # G414304029
Nominal Inside Dia.
3.5 mm
Nominal Outside Dia.
5.5 mm
Nominal Width
1 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1-3.5-5.5x2
Nominal Inside Dia.
3.5 mm
Nominal Outside Dia.
5.5 mm
Nominal Width
1 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 3.5mm., Width Diameter: 1mm., Outside Diameter: 5.5mm.