  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1-37-39x2
  • Zoro # G414237013
Nominal Inside Dia.
37 mm
Nominal Outside Dia.
39 mm
Nominal Width
1 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1-37-39x2
Nominal Inside Dia.
37 mm
Nominal Outside Dia.
39 mm
Nominal Width
1 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 37mm., Width Diameter: 1mm., Outside Diameter: 39mm.