  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2-38.5-42.5x1
  • Zoro # G614257118
/ea
Nominal Inside Dia.
38.5 mm
Nominal Outside Dia.
42.5 mm
Nominal Width
2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2-38.5-42.5x1
Nominal Inside Dia.
38.5 mm
Nominal Outside Dia.
42.5 mm
Nominal Width
2 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 38.5mm., Width Diameter: 2mm., Outside Diameter: 42.5mm.