  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2-39-43x2
  • Zoro # G214262147
Nominal Inside Dia.
39 mm
Nominal Outside Dia.
43 mm
Nominal Width
2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2-39-43x2
Nominal Inside Dia.
39 mm
Nominal Outside Dia.
43 mm
Nominal Width
2 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 39mm., Width Diameter: 2mm., Outside Diameter: 43mm.