  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4.5-42-51x1
  • Zoro # G714259913
/ea
Nominal Inside Dia.
42 mm
Nominal Outside Dia.
51 mm
Nominal Width
4.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4.5-42-51x1
Nominal Inside Dia.
42 mm
Nominal Outside Dia.
51 mm
Nominal Width
4.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 42mm., Width Diameter: 4.5mm., Outside Diameter: 51mm.