  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-7-437-451x1
  • Zoro # G014271578
/ea
Free Shipping & Returns
Nominal Inside Dia.
437 mm
Nominal Outside Dia.
451 mm
Nominal Width
7 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-7-437-451x1
Nominal Inside Dia.
437 mm
Nominal Outside Dia.
451 mm
Nominal Width
7 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 437mm., Width Diameter: 7mm., Outside Diameter: 451mm.