  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1.9-4.9-8.7x1
  • Zoro # G814267597
/ea
Nominal Inside Dia.
4.9 mm
Nominal Outside Dia.
8.7 mm
Nominal Width
1.9 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1.9-4.9-8.7x1
Nominal Inside Dia.
4.9 mm
Nominal Outside Dia.
8.7 mm
Nominal Width
1.9 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 4.9mm., Width Diameter: 1.9mm., Outside Diameter: 8.7mm.