  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3-52-58x2
  • Zoro # G314255803
Nominal Inside Dia.
52 mm
Nominal Outside Dia.
58 mm
Nominal Width
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3-52-58x2
Nominal Inside Dia.
52 mm
Nominal Outside Dia.
58 mm
Nominal Width
3 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 52mm., Width Diameter: 3mm., Outside Diameter: 58mm.