  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5-52-62x2
  • Zoro # G214280837
Nominal Inside Dia.
52 mm
Nominal Outside Dia.
62 mm
Nominal Width
5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5-52-62x2
Nominal Inside Dia.
52 mm
Nominal Outside Dia.
62 mm
Nominal Width
5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 52mm., Width Diameter: 5mm., Outside Diameter: 62mm.