  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5.3-58-68.6x1
  • Zoro # G314266007
/ea
Nominal Inside Dia.
58 mm
Nominal Outside Dia.
68.6 mm
Nominal Width
5.3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5.3-58-68.6x1
Nominal Inside Dia.
58 mm
Nominal Outside Dia.
68.6 mm
Nominal Width
5.3 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 58mm., Width Diameter: 5.3mm., Outside Diameter: 68.6mm.