  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-59-62x1
  • Zoro # G414241188
/ea
Nominal Inside Dia.
59 mm
Nominal Outside Dia.
62 mm
Nominal Width
1.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-59-62x1
Nominal Inside Dia.
59 mm
Nominal Outside Dia.
62 mm
Nominal Width
1.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 59mm., Width Diameter: 1.5mm., Outside Diameter: 62mm.