  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-5-12x6
  • Zoro # G314267486
Nominal Inside Dia.
5 mm
Nominal Outside Dia.
12 mm
Nominal Width
3.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3.5-5-12x6
Nominal Inside Dia.
5 mm
Nominal Outside Dia.
12 mm
Nominal Width
3.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 5mm., Width Diameter: 3.5mm., Outside Diameter: 12mm.