  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-60-63x1
  • Zoro # G914252646
/ea
Nominal Inside Dia.
60 mm
Nominal Outside Dia.
63 mm
Nominal Width
1.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-60-63x1
Nominal Inside Dia.
60 mm
Nominal Outside Dia.
63 mm
Nominal Width
1.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 60mm., Width Diameter: 1.5mm., Outside Diameter: 63mm.