  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-7-615-629x1
  • Zoro # G014260251
/ea
Free Shipping & Returns
Nominal Inside Dia.
615 mm
Nominal Outside Dia.
629 mm
Nominal Width
7 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-7-615-629x1
Nominal Inside Dia.
615 mm
Nominal Outside Dia.
629 mm
Nominal Width
7 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 615mm., Width Diameter: 7mm., Outside Diameter: 629mm.