  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5.7-62.6-74x1
  • Zoro # G114281132
/ea
Nominal Inside Dia.
62.6 mm
Nominal Outside Dia.
74 mm
Nominal Width
5.7 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5.7-62.6-74x1
Nominal Inside Dia.
62.6 mm
Nominal Outside Dia.
74 mm
Nominal Width
5.7 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 62.6mm., Width Diameter: 5.7mm., Outside Diameter: 74mm.