  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-3.55-63-70.1x2
  • Zoro # G414260042
Nominal Inside Dia.
63 mm
Nominal Outside Dia.
70.1 mm
Nominal Width
3.55 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-3.55-63-70.1x2
Nominal Inside Dia.
63 mm
Nominal Outside Dia.
70.1 mm
Nominal Width
3.55 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 63mm., Width Diameter: 3.55mm., Outside Diameter: 70.1mm.