  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4-63-71x2
  • Zoro # G914271531
Nominal Inside Dia.
63 mm
Nominal Outside Dia.
71 mm
Nominal Width
4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4-63-71x2
Nominal Inside Dia.
63 mm
Nominal Outside Dia.
71 mm
Nominal Width
4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 63mm., Width Diameter: 4mm., Outside Diameter: 71mm.