  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-2-6.5-10.5x4
  • Zoro # G714277856
Nominal Inside Dia.
6.5 mm
Nominal Outside Dia.
10.5 mm
Nominal Width
2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-2-6.5-10.5x4
Nominal Inside Dia.
6.5 mm
Nominal Outside Dia.
10.5 mm
Nominal Width
2 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 6.5mm., Width Diameter: 2mm., Outside Diameter: 10.5mm.