  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5-66-76x8
  • Zoro # G714254352
Nominal Inside Dia.
66 mm
Nominal Outside Dia.
76 mm
Nominal Width
5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5-66-76x8
Nominal Inside Dia.
66 mm
Nominal Outside Dia.
76 mm
Nominal Width
5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 66mm., Width Diameter: 5mm., Outside Diameter: 76mm.