  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-68-71x2
  • Zoro # G814291301
Nominal Inside Dia.
68 mm
Nominal Outside Dia.
71 mm
Nominal Width
1.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-68-71x2
Nominal Inside Dia.
68 mm
Nominal Outside Dia.
71 mm
Nominal Width
1.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 68mm., Width Diameter: 1.5mm., Outside Diameter: 71mm.