  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-4-68-76x48
  • Zoro # G514293230
Free Shipping & Returns
Nominal Inside Dia.
68 mm
Nominal Outside Dia.
76 mm
Nominal Width
4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-4-68-76x48
Nominal Inside Dia.
68 mm
Nominal Outside Dia.
76 mm
Nominal Width
4 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 68mm., Width Diameter: 4mm., Outside Diameter: 76mm.