  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5.7-69.6-81x1
  • Zoro # G914254183
/ea
Nominal Inside Dia.
69.6 mm
Nominal Outside Dia.
81 mm
Nominal Width
5.7 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5.7-69.6-81x1
Nominal Inside Dia.
69.6 mm
Nominal Outside Dia.
81 mm
Nominal Width
5.7 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 69.6mm., Width Diameter: 5.7mm., Outside Diameter: 81mm.