  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-6-9x2
  • Zoro # G014249393
Nominal Inside Dia.
6 mm
Nominal Outside Dia.
9 mm
Nominal Width
1.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-6-9x2
Nominal Inside Dia.
6 mm
Nominal Outside Dia.
9 mm
Nominal Width
1.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 6mm., Width Diameter: 1.5mm., Outside Diameter: 9mm.