  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-72-75x1
  • Zoro # G514307029
/ea
Nominal Inside Dia.
72 mm
Nominal Outside Dia.
75 mm
Nominal Width
1.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-1.5-72-75x1
Nominal Inside Dia.
72 mm
Nominal Outside Dia.
75 mm
Nominal Width
1.5 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 72mm., Width Diameter: 1.5mm., Outside Diameter: 75mm.