  • Mfr # X1E-CON-ORI-RME-M-5.7-74.6-86x1
  • Zoro # G214263786
/ea
Nominal Inside Dia.
74.6 mm
Nominal Outside Dia.
86 mm
Nominal Width
5.7 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
X1E-CON-ORI-RME-M-5.7-74.6-86x1
Nominal Inside Dia.
74.6 mm
Nominal Outside Dia.
86 mm
Nominal Width
5.7 mm
  • •Tough, flexible rubber construction
  • •Dimensions: Interior Diameter: 74.6mm., Width Diameter: 5.7mm., Outside Diameter: 86mm.